Domů > Švýcarsko > AIGUILLE DU MIDI - MONT-BLANC
 
8990-s-kloboukem.jpg
No to jsem tomu dala ..... – 1731 zobrazení..... s vyděšenýma očima prohlásila Miki (není ta na fotce :) asi dvě hodiny před pořízením tohoto obrázku. Vyprávěla mi, že viděla nějaké fotky z nejstrmější lanovky Evropy a že tam by jí v životě nikdo nedostal. Najednou si uvědomila, že právě tam jedeme a že ten výlet vymyslela ona sama a opravdu to bylo něco :) Dobře jí tak. To má za to, že mě večer nutila se cpát a ještě to jídlo sama připravovala ! :)2 Komentář(ů)
9008-horolezci-z-jeskyne.jpg
Vstup do jiného světa – 2396 zobrazeníUchvacovali mě lidčkové kteří se vydávali na určitě krásné, ale nebezpečné výpravy. Z výšky vypadali jako pidilidi a odtud vycházeli. Snad jenom chvilku mě napadlo jak by to bylo bezvadné být s nimi, ale i kdybych na to byla vybavena i fyzicky asi bych do toho nešla. Raději zůstanu u svého cvakání :)))5 Komentář(ů)
9023-panorama-Montblank.jpg
3 842 m – 1709 zobrazeníZ takové obrovské výšky se všechno dole zdá jednoduché, malicherné a úžasné, ovšem až do okamžiku návratu :) Představa nastoupení do té "konzervy" která nás během krátké doby dopraví zpět na zem není zrovna povzbuzující. Člověka napadá jediná věc, hlavně aby se to neutrhlo a dolů nedopadl Lunch Meat :))
Cestu zpět mám "zdokumentovanou", ale to si nechám až budu tvořit svá veledíla v jiné sekci. Teď jenom kopíruji co jsme viděli bez mého nějakého vkladu :)
2 Komentář(ů)
9050-MB-BW.jpg
2067 zobrazeníKdo by věřil, že né celé čtyři kilometry níže je pravé léto a že se za pár hodin umořeni teplem budeme máchat v překrásném ®enevském jezeře.6 Komentář(ů)
9053-pidilidi.jpg
pidilidi ....... jsou ty tečky po cestách – 1657 zobrazeníI když jsem už chtěla s fotkami z této lokality skončit tak mi to nedá a dám sem ještě dvě :) Potom už z jiné a pak jiné :)
Na vedlejší fotce je místo odkud vycházeli.
1 Komentář(ů)
9058-MB.jpg
Né jenom hory, ale i pidilidičky ..... – 1786 zobrazení...... může člověk z té výšky vidět a sledovat jak jdou bojovat s přírodními živly ....... já vím, jsme to ale hrdinové ..... ale oni třeba zase neumějí fotit :))2 Komentář(ů)
9075-Ledova-hora.jpg
Ledová hora – 2527 zobrazeníTéměř až pohádkové místo odkud je překrásný pohled na alpské velikány včetně Mont blanku. 9 Komentář(ů)
9080-lavka.jpg
Ledová hora – 2186 zobrazeníTady byla opravdu veliká zima. Na naše krátké rukávy a slaboučké bundy to fakt nebylo. Ale my jsme holky otužilé a co nás nezabije to nás posílí ...... no někdy :)))4 Komentář(ů)
9131-MB.jpg
Jiný svět – 2296 zobrazeníDokonce jsem se i sama vypravila na několika set metrový výlet :))) Sice z toho mám legraci, ale i takový kousek odbočení od lidí stačil k tomu, aby se člověk cítil jak na jiné planětě :)8 Komentář(ů)
9140-s-kamenem.jpg
Tu to bylo fajn ...... – 1507 zobrazení...... tady jsem se cítila dobře. Absolutní klid, čistý vzduch, nádherná viditelnost, všude kolem samé rostlinky, sníh dost daleko a to umocňovalo příjemné teplo. O pár set metrů výše byl led a mráz .......1 Komentář(ů)
   
10 obrázků na 1 stránkáchPoužívání fotografií či textů bez svolení autora je zakázáno. Copyright © Jarka Bauerová 2007. Made by Abulafia design, Michal Vitásek.

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace