Domů > Krajinky > Jižní Čechy
 
0232.jpg
271 zobrazeníTeď jsem byla týden na Lipně a docela mi přálo fotopočasí. Snad každý den bylo co fotit a barvy neuvěřitelné :)
0610-rozmberk-w.jpg
Ranní mlhy sice nebyly ..... – 952 zobrazení.... nebo byly, ale vzadu u Třeboně :) Druhý den jsme ráno jeli do Třeboně a mlhy byly zase na tomhle místě a u Třeboně ne :) Ale mě to nevadilo, mě se líbily krásně osvětlené stromy tu :)
0638-0641-rozmberk-w~0.jpg
Rožmberské svítání – 951 zobrazení
0662-lodka-w.jpg
Zapomenutá – 965 zobrazení
0681-rozmb.rybn.lodka-w.jpg
Podzim je opět za dveřmi – 896 zobrazeníUž se těším na podzimní focení. U nás na severu mě to už nějak nebaví, letos se asi vrhneme na jižní Čechy ..... tedy jestli vyjde počasí. Tohle bylo jenom na rozkoukání :) Věžička vzadu je Třeboň.
0830-rybnik-Svet.-w.jpg
Svět ráno ..... – 918 zobrazení..... tedy rybník Svět v Třeboni :)
1307-Jaro-na-Lipne.jpg
Jaro na Lipně – 1476 zobrazeníZačátkem dubna jsme si udělali s kamarády Bohoušem a Jirkou fotovýlet po jižních Čechách. Bylo to moc fajn, ale nejvíc mě překvapilo, že 3.4. při 18°C bylo zamrzlé Lipno :))) Bohouš dost obtížně své manželce telefonicky vysvětloval, že uklouzl na sněhu a spadly mu do studny drahé brýle :))))) Jeho žena mu řekla "jak jsi moh uklouznout na sněhu, vždyť je 20 stupňů :)
Asi ho zachránila moje fotka, když do té studny ve sněhu s Jirkou koukali :)))
Ale tady sníh nebyl, ten byl na kopcích, tady byl jenom led
5 Komentář(ů)
1312-Jaro-na-Lipne-lod.jpg
Jaro na Lipně ...... čekání – 1131 zobrazeníPřevoz nejezdil, odpočíval na suchu. Sice je to dost velká loď, ale asi né ledoborec :))) Jihočeši musejí mít pořád nějaký privilégia :) Pamatuji zimu cca 5 let zpět, kdy po celé republice byly veliké záplavy sněhu. Pouze od Tábora po České Budějovice nebylo po sněhu ani památky ...... a pak ..... jim to tam spadlo najednou přes noc, to byla legrace :))))))))))))))))))
Jo a foceno to bylo 4. dubna 2009 :)
1 Komentář(ů)
1331-Jarni-Lipno.jpg
Jaro na Lipně – 1030 zobrazení1 Komentář(ů)
1344-ranni-koupel.jpg
Jaro na Lipně ..... ranní koupel – 856 zobrazeníByla chvilka, kdy se to tam takhle třpytilo všude a to se mi moc líbilo. Hodně jsem váhala, zda sem dát takovou fotku celkovou nebo jenom tohle ........ ale pak jsem si řekla, na celkovém záběru je toho moc a to sluníčko by bylo mrňavý :)
2295--tak-kam.jpg
Tak kam ? – 1237 zobrazení3 Komentář(ů)
3043 7.10.jpg
Když se vloudí chybička :) – 1577 zobrazeníUž dlouho se mi líbí záběr na atomovou elektrárnu kde v popředí v poli stojí taková pěkná kaplička. Docela jsem měla i nápad jak to ještě vylepšit a tedy jsem jí jela hledat k Temelínu. Několikrát jsem objela kolem Temelína a kaplička nikde, až pak jsem zjistila, že jsem si spletla atomové elektrárny protože ta kaplička je v Dukovanech :) Prostě chybička se vloudila, elektrárna sem, elektrárna tam a ještě jsem pěkně zmokla :)))2 Komentář(ů)
22 obrázků na 2 stránkách 1Používání fotografií či textů bez svolení autora je zakázáno. Copyright © Jarka Bauerová 2007. Made by Abulafia design, Michal Vitásek.

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace