Domů > Série > Barvy podzimu
 
0057-Ten-den-melo-byt.jpg
Ten den mělo být krásně – 1609 zobrazenídlouho jsme tenhle podzimní fotovýlet plánovali. Čekali jsme na Miki a těšili se na nádherné a ničím nerušené pohledy Českého středohoří. Výstup tady na ten kopec je pro nás lenochy dost náročný, takže ho nelze kdykoliv opakovat. Nahoře nás čekala neproniknutelná mlha a vše zmrzlé.
Vůbec mě to nepřekvapilo. Já když se na něco těším tak výsledek je vždycky stejný ........
Ale nějak nám to nevadilo a já si už zvykla :)
5 Komentář(ů)
1 6066-Ve vetru I.jpg
Ve větru I – 1413 zobrazení2 Komentář(ů)
1506--Fotografka.jpg
Fotografka  – 2371 zobrazeníJednou jsem na internetu měla docela úspěšnou fotku na které při podobném světle byl kůň. Teď to světlo bylo znovu, ale neměla jsem koně, byla tam jenom Miki ..... no :)9 Komentář(ů)
2 6074-ve-vetru.jpg
Ve větru II – 1037 zobrazení
2337-Co-vsechno-nevyroste.jpg
Co všechno v těch lesích nevyroste – 1515 zobrazení..... houbu nenajdu, ale tohle jo :) Ale zase houby má každý a tohle asi nikdo :)))4 Komentář(ů)
2470-varvazov.jpg
1244 zobrazení
2617-krizak-pe.jpg
Ani podzim ani zima – 1720 zobrazenídoslova jako malé děti jsme se s Miki a Mirjam těšily na podzimní focení. Tento víkend jsme vyrazily na fotolovení mlh a barev do Německa. Mlha se táhla nad Labem a minula Bastei kde jsme na ní čekaly. Protože byla blíže k Liliensteinu hned v neděli jsme jely tam. Ani jsme nezaparkovaly protože po mlhách v Německu nebylo ani památky. Kvapem zpátky domů a chytit ještě co se dá u nás. Čekalo nás neuvěřitelné překvapení. Nad Labem byla hustá mlha a stála na hranici ve Hřensku :)))) Na nějaký jiný výstup už bylo pozdě, tak jsme fotolovily v nejbližším okolí alespoň světlo a námrazu.4 Komentář(ů)
2656-Tak-plyne-cas-w1.jpg
Tak plyne čas – 1589 zobrazeníPořád to zkouším jinak ..... úpravou. Doma jí vidím jako dobrou a když se podívám na jiným monitoru tak je taková mdlá, nevím :) Jednu smažu, ale pořád nevím kterou.
Hmmmmm, ony ted vypadají skoro stejně :)))
6 Komentář(ů)
3 6057-Ve vetru III.jpg
Ve věru III – 1434 zobrazení2 Komentář(ů)
3004-BH.jpg
Když se v mraku udělá ďoura ..... – 1462 zobrazeníkopce se krásně podzimně zabarvují, ale to ještě není všechno, musí je domalovat světlo. Ale když se přírodě chce, tak dokáže fotografa pěkně potrápit. Představte si zataženou oblohu a čekáte třeba hodinu. Najednou se objeví v mraku díra kterou prochází krásné světlo. Ale ouháá, na foťáku je jiný objektiv. Výměna trvá pár vteřin, ale to mnohdy stačí aby toužebně očekávané světlo zmizelo a objevilo se jinde, kde potřebujete ten objektiv který jste právě sundali ....... no a to se dělo mě dnes celé odpoledne :)2 Komentář(ů)
3010--Podzimni-skorozesileni.jpg
Podzimní skoro zešílení :) – 2060 zobrazení...... třeba se zeptáte proč skoro zešílení :) Protože ty barvy v levé spodní části vypadají jako kdybych je tam jednotlivě dopatlala, snažila se je snad dvě hodiny odstranit, ale nešlo to ....... ony tam opravdu takhle byly :) Ten spodní oranžovej flek dole napravo mě vážně bere, ale bohužel ......... je tak vyfocen, asi je za ním nebarevný jiný strom :)
Ten podzim si fakt ale dělá co chce ! :)
5 Komentář(ů)
3509-Pod-zamkem 1.jpg
Poslední teplé paprsky – 1209 zobrazeníZačátek listopadu byl asi poslední teplý víkend letošního podzimu. Každý jako kdyby se snažil načerpat parsky na nastávající dlouhou zimu.
37 obrázků na 4 stránkách 1Používání fotografií či textů bez svolení autora je zakázáno. Copyright © Jarka Bauerová 2007. Made by Abulafia design, Michal Vitásek.

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace