Domů > Benelux > Belgie
 
3276-prodejna-diamanty.jpg
Antverpy - Belgie – 1250 zobrazenív Antverpách na nádraží neprodávají jenom lístky jako v Děčíně. Mají tam i jiné užitečné věci jako třeba zlato a diamanty, ale kdo to mohl vědět že ? a stejně měli v noci zavřeno. Tak příště, to si vezmu s sebou alespoň .........no ........ stativ, nakonec .... co s diamantama, já potřebuji stativ :)))
3278-nadrazi-Antverpy.jpg
Antverpy - Belgie – 1326 zobrazení....... nějak jsem na tyhle fotky pozapoměla a určitě budu mít i jiné, časem je dodám
3288-nadrazi-lavicky.jpg
Antverpy - Belgie – 1751 zobrazení.......nádraží v Antverpách je považováno jako 4. nejhezčí nádraží na světě. Úžasným způsobem propojili nádhernou starou, historickou část se supr moderním několika podlažním novým nádražím. Když jsem tam byla já ještě to nebylo dokončeno a byla jsem tam v jednu v noci a bez stativu, takže ... :)1 Komentář(ů)
3336-Brusel.jpg
Brusel – 1060 zobrazeníBrusel - sídlo evropského parlamentu, budova evropských komisařů,
katedrála St, Michel, náměstí s radnicí, čurající chlapeček
Atomium ..................................
je toho tam hodně, ale především obrovská výstavba a času málo :)
Ta aura vzadu není po zesvětlování, to jsou opravdu mraky. Taky mi napršelo do objektivu a pro mě architektonicky nejzajímavější budova "budova evropských komisařů " kopozičně se mi hodně povedla, je kvůli kapkám na objektivu nepoužitelná
3341-Sidlo-evr.komisaru-Brusel.jpg
Sídlo evropských komisařů v Bruselu – 1696 zobrazenítohle se vám líbit nebude, lokální odbarvování moc populární není, ale mě se někdy líbí. Tady u té budovy jsem udělala docela pěkné fotky, ale ............ hrozně pršelo a napršelo mi do objektivu a nešlo to opravit. Tahle byla jediná nezničená ....... ale Ivan (jestli přijde) řekne, že jsem jí zničila tím autem ...... o co ? :))))) 1 Komentář(ů)
3356-evrop.parlament.jpg
Před Evropským parlamentem – 1044 zobrazení
3375-Nekde-v-Bruselu.jpg
Někde v Bruselu – 1614 zobrazeníMůj problém je v tom, že když někam jedu, tak nikdy zásadně nevím kde jsem byla. Pamatuji si zemi, to jo ..... ale víc ne. Soustředím se pouze na focení, neposlouchám průvodce a pak nic nevím. Teprve když se vrátím domů zjišťuju, kde jsem to vůůůbec byla .... ale mám hodně fotek :)))))6 Komentář(ů)
3544-Nepratelska-Belgie.jpg
Nepřátelská Belgie ...... – 1353 zobrazení..... né snad proto, že by nám něco udělali, ale mají hrozně moc dobrou čokoládu a jeden čokoládový obchůdek vedle druhého ....... a moc krásně to všude voní .......a nelze to jíst jak by se tělu chtělo :) Ani né proto že jsou dost drahé, to by ještě šlo, ale za chvíli bych vážila tunu :))))))1 Komentář(ů)
3546-holky-utokem-na-ne.jpg
Holky útokem na ně :) – 1428 zobrazení2 Komentář(ů)
     
9 obrázků na 1 stránkáchPoužívání fotografií či textů bez svolení autora je zakázáno. Copyright © Jarka Bauerová 2007. Made by Abulafia design, Michal Vitásek.

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace