Domů > Krajinky > Jižní Čechy
 
0610-rozmberk-w.jpg
Ranní mlhy sice nebyly ..... – 569 zobrazení.... nebo byly, ale vzadu u Třeboně :) Druhý den jsme ráno jeli do Třeboně a mlhy byly zase na tomhle místě a u Třeboně ne :) Ale mě to nevadilo, mě se líbily krásně osvětlené stromy tu :)
0638-0641-rozmberk-w~0.jpg
Rožmberské svítání – 561 zobrazení
0662-lodka-w.jpg
Zapomenutá – 578 zobrazení
0681-rozmb.rybn.lodka-w.jpg
Podzim je opět za dveřmi – 522 zobrazeníUž se těším na podzimní focení. U nás na severu mě to už nějak nebaví, letos se asi vrhneme na jižní Čechy ..... tedy jestli vyjde počasí. Tohle bylo jenom na rozkoukání :) Věžička vzadu je Třeboň.
0830-rybnik-Svet.-w.jpg
Svět ráno ..... – 539 zobrazení..... tedy rybník Svět v Třeboni :)
1307-Jaro-na-Lipne.jpg
Jaro na Lipně – 896 zobrazeníZačátkem dubna jsme si udělali s kamarády Bohoušem a Jirkou fotovýlet po jižních Čechách. Bylo to moc fajn, ale nejvíc mě překvapilo, že 3.4. při 18°C bylo zamrzlé Lipno :))) Bohouš dost obtížně své manželce telefonicky vysvětloval, že uklouzl na sněhu a spadly mu do studny drahé brýle :))))) Jeho žena mu řekla "jak jsi moh uklouznout na sněhu, vždyť je 20 stupňů :)
Asi ho zachránila moje fotka, když do té studny ve sněhu s Jirkou koukali :)))
Ale tady sníh nebyl, ten byl na kopcích, tady byl jenom led
5 Komentář(ů)
1312-Jaro-na-Lipne-lod.jpg
Jaro na Lipně ...... čekání – 671 zobrazeníPřevoz nejezdil, odpočíval na suchu. Sice je to dost velká loď, ale asi né ledoborec :))) Jihočeši musejí mít pořád nějaký privilégia :) Pamatuji zimu cca 5 let zpět, kdy po celé republice byly veliké záplavy sněhu. Pouze od Tábora po České Budějovice nebylo po sněhu ani památky ...... a pak ..... jim to tam spadlo najednou přes noc, to byla legrace :))))))))))))))))))
Jo a foceno to bylo 4. dubna 2009 :)
1 Komentář(ů)
1331-Jarni-Lipno.jpg
Jaro na Lipně – 593 zobrazení1 Komentář(ů)
1344-ranni-koupel.jpg
Jaro na Lipně ..... ranní koupel – 486 zobrazeníByla chvilka, kdy se to tam takhle třpytilo všude a to se mi moc líbilo. Hodně jsem váhala, zda sem dát takovou fotku celkovou nebo jenom tohle ........ ale pak jsem si řekla, na celkovém záběru je toho moc a to sluníčko by bylo mrňavý :)
2295--tak-kam.jpg
Tak kam ? – 727 zobrazení3 Komentář(ů)
3043 7.10.jpg
Když se vloudí chybička :) – 775 zobrazeníUž dlouho se mi líbí záběr na atomovou elektrárnu kde v popředí v poli stojí taková pěkná kaplička. Docela jsem měla i nápad jak to ještě vylepšit a tedy jsem jí jela hledat k Temelínu. Několikrát jsem objela kolem Temelína a kaplička nikde, až pak jsem zjistila, že jsem si spletla atomové elektrárny protože ta kaplička je v Dukovanech :) Prostě chybička se vloudila, elektrárna sem, elektrárna tam a ještě jsem pěkně zmokla :)))2 Komentář(ů)
7146-strom-w.jpg
Uloupená kaplička – 898 zobrazeníFotokolega Tomáš objevil v Jižních Čechách tenhle strom s kapličkou a mě se líbil, tak jsem se tam vypravila. Hledání bylo obtížné, ale u mě nikdy nic neprojde jednoduše, povídání by bylo na dlouho, ale nakonec jsem měla štěstí. Je to krásné místo kousek od Tábora a zcela jistě se tam ještě vrátím.
A proč není kaplička ze předu ? Bude, ale úplně jinak ...... dám jí později. Tady se mi líbilo světlo, mraky a žebřík, z druhé strany by to nebylo :)
10 Komentář(ů)
14 obrázků na 2 stránkách 1Používání fotografií či textů bez svolení autora je zakázáno. Copyright © Jarka Bauerová 2007. Made by Abulafia design, Michal Vitásek.

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace