Domů > Krajinky > Zimní krajina
 
0001-dira-ve-snehu.jpg
Černá díra ...... – 1415 zobrazenía že prý je jenom ve vesmíru :)))) 7 Komentář(ů)
1795 kdopak by se pluhu bal 3.jpg
Kdopak by se pluhu bál ..... – 897 zobrazení..... focení je zajímavé i v tom, že se při něm člověk setkává s velice zajímavými lidmi. Také jsem tam potkala už dost starého pána na lyžích a vyprávěl mi, že tam před šedesáti lety bydlel a chtěl by tam ještě asi naposledy vzít svojí matku. Povídal jak to tam vypadalo za války .... zajímavý člověk. Také jsem tam potkala jednoho lékaře sportovce, jindy hledače "pokladů " z napoleonské bitvy a zase jiné příběhy ....... a to se mi na tom moc líbí :)
1795-Kdopak-by-se-pluhu-bal.jpg
Kdopak by se pluhu bál :) – 1138 zobrazení3 Komentář(ů)
1796-Kdopak-by-se-pluhu-bal-4.jpg
Mirko ....... tady ho máš :)))) – 1360 zobrazeníPotom už Jirka odjel a já se jenom s hrůzou za ním dívala jestli mi na této úzké silničce neudělá z auta sekačku na trávu a já ještě nebudu platit pluh :) Neudělal, to jenom pro takového machra jako jsem já je každá silnice úzká :)
Bylo to příjemné setkání a děkuji za něj :)
2 Komentář(ů)
1809-kdopak-by-se-pluhu-bal-2.jpg
Kdopak by se pluhu bál  – 1481 zobrazeníBylo nádherné počasí, tak jsem se jela podívat nad Nakléřov. Ještě jsem si netroufla jít někam dále, tak jsem jen okukovala kolem silnice. Najednou slyším hrozný hukot a projel pluh. Ani jsem se nestačila vzpamatovat a byl pryč. Počkala jsem si až se bude vracet a pár fotek udělala Øidič zastavil a dali jsme se do řeči. Pofňukávala jsem, že je shrabáno a záběry nemám nic moc. Pán se zamyslel a řekl " stoupněte si támhle, já couvnu a vezmu to po okraji, to bude hukot" .... a byl :) 3 Komentář(ů)
1863-zima snad byla delsi.jpg
Zima snad byla ještě delší ....... – 888 zobrazení... než tolik diskutovaná dálnice do Německa :)
2102-Vypadalo-to-ze-je-posledni.jpg
Paní Zima se nevzdává – 1223 zobrazenípo sněhu už nikde nebylo ani památky a já vyrazila opět se pokoušet o jarní makro kytky. Čekala jsem bledule, sasanky, ale sníh na Javorském vrchu mě překvapil :)3 Komentář(ů)
2139pani zima to nevzdava.jpg
Paní Zima se nevzdala ještě 11.4.10 – 896 zobrazení....... v neděli odpoledne už bylo docela hezky a já po dlouhých měsících vyrazila opět na Sněžník. Sotva jsem vyšla nahoru objevily se černé mraky, mlha a velká chumelenice jako by mi to paní Zima chtěla ještě nandat. Ale tentokráz jsem jí převezla ....... byla jsem ráda, letošní zimu jsem si neužila ....
5088-strom,snih-2-w.jpg
Ne-jarní tání – 1073 zobrazeníLetošní zima jakoby s námi laškovala :) Napřed veliký příval sněhu, pak vysoké teploty a skoro to vypadalo na předčasné jaro. No ...... a dneska už je to zase jinak :)
Asi jako se vším ..... žádné radování dopředu, čas si stejně udělá co chce a většinou jinak než bychom si přáli.
1 Komentář(ů)
5425 5.3.jpg
Zimní království – 1379 zobrazení2 Komentář(ů)
5483 5.3.jpg
Zimní království – 1284 zobrazení1 Komentář(ů)
6479-Orlicke-lila-w.jpg
Jen tak ....... – 897 zobrazení.... je úplně obyčejná ale nějak mi padla do oka :) Bylo asi -20, absolutní ticho, pěkné světlo, sníh křupal a mě vůbec nebyla zima ..... tak asi proto :)
Jo a vzadu byla Miki a vůbec si mě nevšímala a já jí taky ne, ale byla tam a já věděla, že nejsem sama a přitom jsem ..............
33 obrázků na 3 stránkách 1Používání fotografií či textů bez svolení autora je zakázáno. Copyright © Jarka Bauerová 2007. Made by Abulafia design, Michal Vitásek.

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace