Domů > Série > Bezejmenný
 
3344-Kastelan.jpg
1547 zobrazeníNeumím popisovat zařízení a vybavení kostelů. Toto jsou boční ochozy vyzdobené nádhernými obrazy, ale bohužel jsou dost poničené.1 Komentář(ů)
3398-podloubi.jpg
2168 zobrazeníI zde je velmi starý inventář, dobře udržovaný a velmi hezký6 Komentář(ů)
3423-Vstup.jpg
2227 zobrazeníToto je celkový pohled, ale ani zdaleka neukazje celý objekt pouze střední část.6 Komentář(ů)
3424-Zvonice.jpg
Zvonice – 2405 zobrazeníZvonice kudy se do celého objektu vchází je velmi pěkná a zvláštní5 Komentář(ů)
3433-Vstupni-brana.jpg
Vstupní brána – 1955 zobrazeníObjevila jsem jeden překrásný kostel jehož stáří je asi 1200 let.Jsou tam krásné věci a místní lidé mají veliký strach ze zlodějů. Byli ke mě velice příjemní a vstřícní a já slíbila, že nebudu uvádět místo.
Taková hodně stará paní se mě zcela vážně ptala jestli nekradu :)))) Tak jsem jí ujistila, že opravdu jenom fotím a nekradu a teprve potom mě tam provedla :)
4 Komentář(ů)
3454-Nepotrebne-veci.jpg
Nepotřebné věci – 1982 zobrazeníKde se tam vzaly tyto lidské ostatky ani jak tam jsou dlouho ... netuším, ale je to hrůzostrašný pohled. Místo je nepřístupné.
Je toho tam strašně moc, tohle je asi jedna třetina. Mám i celkový pohled, ale ani se mi tu fotku již nechtělo zpracovávat, je to nepříjemný pocit.
5 Komentář(ů)
3560-Oltar.jpg
Oltář – 1514 zobrazeníOltář a celý vnitřek kostela je překrásný a na fotku se toho moc nevešlo. Byla jsem tam dvakrát, vždy mě tam provázel někdo jiný a velmi se jim nelíbilo focení. Nechtěla jsem být drzá a vyfotila si jenom to, co mi povolili.1 Komentář(ů)
3565-Obraz.jpg
2293 zobrazeníVyfotila jsem si kousek překrásného obrazu. Vím, že není vhodné fotit obrazy a chlubit se prací umělců. Ale bylo mi doporučeno, abych to vyfotila, že barva v obličeji je při vyfocení úžasná, tak jsem to zkusila.5 Komentář(ů)
8 obrázků na 1 stránkáchPoužívání fotografií či textů bez svolení autora je zakázáno. Copyright © Jarka Bauerová 2007. Made by Abulafia design, Michal Vitásek.

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace