Domů > Série > Výlov rybníků
OBRÁZEK 4/8

O hloupém zloději kterého bahno přicuclo .....
Pár desítek metrů od břehu stál po pás ve vodě osamocený "rybář" kolem kterého byly zvláštní obrazce a to jsem fotila. Pak k němu postupně začali přicházet další rybáři až pak jsme zjistili, že ho tahají z bahna a nemohou ho vytáhnout. Bahno ho doslova přicuclo ke dnu a nakonec ho dostali ven tak, že ho vytáhli z gumového obleku který tam zůstal a na plastové bedně přitáhli ke břehu. Pak nám řekli, že to byl nějaký němec, ale já myslím, že to byl zloděj který šel krást ryby ..... možná němec :)
Informace o obrázku
Jméno souboru:4107-tahani-z-bahna-w.jpg
Jméno galerie:jarka / Výlov rybníků
Klíčová slova:Výlov Úštěk kapři rybáři
Zobrazeno:1569 krát
ivan []
také pěkná situace. Měla jsi mu běžet pomoc a né se jen smát na břehu!
jarka []
Jó ty bys mě tam poslal aby ses mě zbavil, ale ona to asi nebyla žádná sranda. Já dlouho netušila že je v blátě Ti ostatní tam byli po zadek, jenom tady ten po pás, asi tam jsou díry. Zřejmě ten rybník je tady v tu dobu výlovu nebezpečný a je tam ochranka která nikoho ke břehu nepustí. Kamarád tam ze břehu jenom klouznul a začal se propadat a během chvilky už mu šlo bláto přes holínky a byl problém ho vytáhnout.
Přidat komentář
Vepište antispamový ochranný kód:
Jméno Komentář
 :lol: :-P :-D :-) :-| :-( :cry: 8-) :-o :-? :oops: :shock: :-x :roll: ;-) :idea: :!: :?:


Používání fotografií či textů bez svolení autora je zakázáno. Copyright © Jarka Bauerová 2007. Made by Abulafia design, Michal Vitásek.

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace