Domů > Krajinky > Sněžník
OBRÁZEK 91/100

Když je na Sněžníku nevlídno ....
.... tohle vypadalo jako když se snad blíží soudný den :) Ta fotka není vůbec přehnaná, tak to opravdu bylo. A za chvíli z toho mraku spadly kroupy a sníh ....... on snad spad na zem celý :))))) Vlastně nespad, on se na mě nakulil a to byl hukot :)

Osmá fotka dozadu "Divný mrak" ukazuje, co bylo před tímhle ......... záležitost několika minut. Pak už jsem fotit nemohla, nešlo to, kroupy v obrovském větru by mi zničily objektiv. Teď poslední sněžníkové nejsou nijak krásné, ale pro mě zajímavé jako přírodní úkazy. Slibuji, další už budou veselejší a na pohled hezčí, fakt, snad :))))
Informace o obrázku
Jméno souboru:9307-Kdyz-je-na-snezniku-nevlidno.jpg
Jméno galerie:jarka / Sněžník
Klíčová slova:Sněžník
Zobrazeno:1050 krát
ivan []
ta se mě líbí, jen bych tu část země v PDR trochu zesvětlil
jarka []
No jo, mohlo to být krapet světlejší
Karel P []
Tyhle věci je dobré mít vyfocené. Jen na tom webu tak nevyniknou
jarka []
Karle dneska jsem si na tebe vzpoměla, když jsi tenkrát na Sněžníku prohlásil: no ...... to je ale přírodní divadlo. Dnes ráno jsem tam zaběhla a bylo ještě lepší než tenkrát. Jsem zvědavá, co mi z toho vyleze Jenom se bojím, že je zase jako už stokrát smažu, protože takovou krásu snad ani na fotky dát nelze a jenom to jimi kazím, uvidím
Přidat komentář
Vepište antispamový ochranný kód:
Jméno Komentář
 :lol: :-P :-D :-) :-| :-( :cry: 8-) :-o :-? :oops: :shock: :-x :roll: ;-) :idea: :!: :?:


Používání fotografií či textů bez svolení autora je zakázáno. Copyright © Jarka Bauerová 2007. Made by Abulafia design, Michal Vitásek.

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace