Domů > Série > Hrobka v Jezvé
OBRÁZEK 4/5
klikněte pro zobrazení původního obrázku
Hrobka 2
Informace o obrázku
Jméno souboru:0559.-vnitrek-celk.pohled.jpg
Jméno galerie:jarka / Hrobka v Jezvé
Klíčová slova:Stružnice hrobka hřbitov
Zobrazeno:2045 krát
Bohouš []
Jarko pořád žasnu,co jsi tam dokázala udělat..tady to vynikne ještě víc..ta barva těch dveří je opravdu super...na druhou stranu jsem rád,že to máš tak skvělý,protože nikdy nebudu lepší a budeš mě brát sebou
jarka []
Ale to né, někdy se to povede víc, někdy míň ..... vždyť to znáš Tady to bylo hlavně náročný poskládat ve PS, protože je to asi ze šesti fotek a nešly dohromady, i když to bylo z jednoho místa ze stativu. Podívej se na FA, mám v plánu Rabštejn podzemí, někdy vyrazíme ju ?
Bohouš []
To myslíš ty nádrže ,ty už jsem viděl dávno,ale píše tam,že už nejsou.To bylo někdy před pěti lety.Možná,že by se nechalo v tý továrně ale nevím jak to tam funguje když je tam organizovaná prohlídka v tom podzemí,ale musíme tam vyrazit a očíhnout co a jak...třeba je ukecáš..ty to umíš :lol:Tak jsem se tam díval,ten sklad trhavin to není v Jánské píše tam,že to bylo k těžbě pyritu..to bude někde jinde..
Přidat komentář
Vepište antispamový ochranný kód:
Jméno Komentář
 :lol: :-P :-D :-) :-| :-( :cry: 8-) :-o :-? :oops: :shock: :-x :roll: ;-) :idea: :!: :?:


Používání fotografií či textů bez svolení autora je zakázáno. Copyright © Jarka Bauerová 2007. Made by Abulafia design, Michal Vitásek.

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace