Nejnovější komentáře - jarka  
9227.jpg
jarkaTed mi tady Ivane Karel zrovna říká, že jsem opět vybrala tu nejméně zajímavou fotku :lol: Mě se tak nějak daří ve špatných výběrech :roll: :lol:
7619.jpg
jarkaTak mi to rada města schválila a vždy na dva dny si je můžu půjčit. Když budeš chtít, můžeš jít se mnou :lol: Zavolej, já je vyzvednu a můžeš si cvakat do aleluja :lol:
8156.jpg
jarkaJirko děkuji :lol:
7124.jpg
jarkaNo to je Ivane škoda. To jezírko prý nemá přítok a začíná to být bažinatý. Jestliže nebude dostatečně pršet, tak na podzim tam nebude mít smysl ani jezdit fotit :cry:
6562.jpg
jarkaDík, tak aspoň něco :lol:
6528.jpg
jarkaTo je pravda, ale to by se pak už nedalo fotit nikde. Tohle štve nás co fotíme, ale je celá řada lidí co hromadně fotky nesleduje a je to pro ně nové. Vidím to na mých výstavách když se lidi zlobí, že nepíšu kde to je foceno.
6038.jpg
jarkaJj ony ty koniklece jsou v protisvětle a BW docela zajímavý :lol: Na fb jich mám víc, sem to nechci všechno cpát :-D
8403.jpg
jarkaTak to máš fajn, u nás sníh téměř nebyl :cry: Jen je dávej, jarního kytí a jarní zeleně bude všude plno, zima je krásná :lol:
8374 1.3.jpg
jarkaJe to Ivane rybinou, širokáčem to mám také, ale chtěla jsem jinak. Širokáčem to má každý :-P
3853.jpg
jarkaJj, fakt jí máš dobrou :!: Mrkněte k Ivanovi. U mě tady přejděte do "Odkazů" a dole klikněte na jeho web ..... Ivan Anderle :-P
5736-1.jpg
jarkaBez ní to mám taky, ale chtěla jsem to trochu oživit. To je to místo co mě tolik lákalo, ten oblouk ne, akorát se to blbě fotí :roll: Nemám všechny zpracovaný protože se mi podělal počítač a Karel to musí opravit, tak snad po neděli. Ale stejně tam ještě pojedu, jsou tam i jiný zajímavý věci :-P
5798.jpg
jarkaTenhle záběr jsem ani neměla v úmyslu fotit protože to je snad nejprofláknutější podzimní místo a všechny fotky stejný :roll: Pak mě ale zlákal led protože na ten si nikdo jít netroufnul, pěkně se to houpalo a praskalo a tak to nikdo nemá. Co se týče kompo, mám jich plno, ale třeba jsem jenom nevybrala tu správnou :lol:
1053 obrázků na 88 stránkách 1Používání fotografií či textů bez svolení autora je zakázáno. Copyright © Jarka Bauerová 2007. Made by Abulafia design, Michal Vitásek.

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace