Nejnovější komentáře - jarka  
2139-3.jpg
jarkaJá jenom doplním to, co asi každému došlo. V Děčíně této záchranné helikoptéře nikdo neřekne jinak než Barča :lol: :lol: :lol:
4805.jpg
jarka:lol:
5792.jpg
jarkaIvane díky. Tohle není montáž, ale neuvěřitelná klika. Když jsem škubla foťákem aby to bylo rozmazané, vběhla tam srnka a zrovna ostřící bod byl v tom místě, kde byla srnka :lol:
7743-6.jpg
jarkaTak to mě Ivane opravdu, ale opravdu moc těší protože vím,že tobě se jen tak něco nelíbí :-P Tyhle fotky mám i v DC na výstavě a hodně lidí si prý láme hlavu jak jsem to mohla vyfotit :lol: Na to se mě dokonce ptala i paní v tiskárně, kde mi je tiskli :lol:
0050-Sama.jpg
jarkaKoukám Pavle tys to tady vzal z gruntu :lol: Ale jsem moc ráda, že se ti líbějí :-P Dost se flákám, budu se muset polepšit :roll: :roll:
4664.1.jpg
jarka:lol:
3370 17.8.jpg
jarkaJá tam taky letos byla čtyřikrát za sebou a bída. Nějak mám na počasí smůlu, letos nic.Ale je fakt, že se nějak moc nesnažím, jsem líná :roll:
6605 19.1.jpg
jarkaNevím, ono mi to nějak blbne. Nejdou sem dávat ani odkazy, ale podle IP adresy jsem věděla, že jsi to ty :-P
6605 19.1.jpg
jarkaTo já neumím označit :roll: Ale je to hned na kraji když vyjdeš po silnici nahoru, tam je pak ta rovina. Na levo je Drážďanská vyhlídka a napravo se jde podle skal k rozhledně. Tohle je někde hned na kraji.
2286-1.jpg
jarkaMě připomíná z Majora Zemana toho dědka z dílu Studna :lol: Ale tady ten byl normální a příjemný. Dlouho jsme tam sním kecali :-P
2286-1.jpg
jarkaTen pán se mi tam vyloženě připletl a pak jsem byla ráda :-P
9213.jpg
jarkaTak to jo, v tý době jste tam spíš působili jako létající čerti :lol:
1037 obrázků na 87 stránkách 1Používání fotografií či textů bez svolení autora je zakázáno. Copyright © Jarka Bauerová 2007. Made by Abulafia design, Michal Vitásek.

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace