Domů > Krajinky > Český Krumlov
 
0995-CK-ochoz.jpg
Krumlovské pohledy – 1080 zobrazeníJe velmi obtížné z tak nádherného městečka jako je Český Krumlov si nepřivézt typické turistické fotky. Jistě že jich mám pomalu na další web, ale všichni ty klasické krumlovské záběry znáte, tak jsem to zkusila i jinak. Je to ze zámku a příště dám i z okolí. Mám pár i velmi zajímavých momentek s japonskými turisty ...... ti jsou úžasní, pořád se fotí a nic je nemůže při tom vyrušit ....... tak jsem je při tom jejich focení fotila, nějakou dám příště :))2 Komentář(ů)
0998-Zamecky-zvon.jpg
Zámecký zvon – 885 zobrazení...... jestli u fotografů něco nesnáším, tak jsou to u nepovedených fotek výmluvy ....... neměl jsem s sebou stativ, kvalita proto není nejlepší, neudržel jsem to na tak dlouhý čas ...... atd.
Hmmmmm, měla jsem stativ, ale v autě a na zámku byla fakt tma :))))) Ale zase na druhou stranu ..... já dokážu udělat rozmazanou fotku i v situaci kdy jsou ideální podmínky a jiný by udělal ostrou fotku i kdyby s tím foťákem padal..... takže na mě je to vlastně úspěch :)))))
1056-zamek-BW.jpg
1178 zobrazeníØíkali mi, proč fotíš když tam jsou lidi ? :) Ale mě se ti lidičkové občas na fotkách líbějí. Mám i druhou stejnou bez toho lidička :))))2 Komentář(ů)
1264-Zamek-CK.jpg
1057 zobrazení2 Komentář(ů)
4 obrázků na 1 stránkách



Používání fotografií či textů bez svolení autora je zakázáno. Copyright © Jarka Bauerová 2007. Made by Abulafia design, Michal Vitásek.

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace