Domů > Momentky > Různé
OBRÁZEK 90/106

Klídek a pohodička
.... fotit rybáře je problém, protože mají kolem sebe strašně moc krámů :) Kýble, pytlíky, hadry ...... oni jsou tam snad nastěhovaní :))) Napřed jsem to od nich tahala pryč, sice koukali, ale nějak neprotestovali a pak jsem to vzdala .... to nešlo, toho by snad byl náklaďák :) Než člověk oběhne ten rybník a každýho přestěhovat, to bych se udřela :)
Navíc oni ani neumějí pózovat. Pořád lezou za ty pruty a nechtějí jít od nich ..... a ty pruty před nimi překážejí. Øíkám jim, aby šli jinam, pak pobíhají sem a tam a nakonec zase za ty pruty vlezou :) Ještě jednou tam půjdu ....... tedy jestli mě nezabijou :)))
Informace o obrázku
Jméno souboru:8617-Klidek-a-pohodicka.jpg
Jméno galerie:jarka / Různé
Klíčová slova:rybář
Zobrazeno:1023 krát
Jirka []
Jarko, oni se podle rybářských předpisů od těch prutů vzdalovat nesmí! Až je budeš příště stěhovat, mrkni jestli není někde poblíž rybářská stráž.
Jarka []
Já nechtěla aby odešli, ale popošli Oni si pořád stoupali vedle nich a napřed byly pruty a za nimi stáli oni, takže ty pruty mi překážely a já si obráceně stoupnout nemohla, protože bych fotila na druhou stranu a slunce bych měla za zády Je s nimi potíž Nejsi ty náhodou taky rybář
Milda []
ivan []
vypadá na dobrýho pohodáře
Přidat komentář
Vepište antispamový ochranný kód:
Jméno Komentář
 :lol: :-P :-D :-) :-| :-( :cry: 8-) :-o :-? :oops: :shock: :-x :roll: ;-) :idea: :!: :?:


Používání fotografií či textů bez svolení autora je zakázáno. Copyright © Jarka Bauerová 2007. Made by Abulafia design, Michal Vitásek.

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace