Domů > Krajinky > Morava
OBRÁZEK 18/19

Jarní Morava
Tak jsem se po několika letech vypravila fotit na Moravu. Je to úžasná krajina a fotografové jí říkají Moravské Toskánsko protože na podobná místa se jezdí fotit do Itálie. Problém je akorát v tom, že tam je strašně moc fotografů. Místní vinař se nás ptal, jak se fotografové dozvídají kam mají jezdit fotit protože u nich jsou australané, japonci ..... v podstatě odevšad a byl z toho pěkně zmatený :)
Informace o obrázku
Jméno souboru:6528.jpg
Jméno galerie:jarka / Morava
Klíčová slova:Morava, Moravské-Toskánsko, jaro, jarní-pole
Zobrazeno:601 krát
ivan []
tyhle nájezdy a workshopy fotografů mne už tak prudí, že na tyhle místa ani nejezdím. Zrovna nedávno jsem o tom u sebe psal (...)
jarka []
To je pravda, ale to by se pak už nedalo fotit nikde. Tohle štve nás co fotíme, ale je celá řada lidí co hromadně fotky nesleduje a je to pro ně nové. Vidím to na mých výstavách když se lidi zlobí, že nepíšu kde to je foceno.
Přidat komentář
Vepište antispamový ochranný kód:
Jméno Komentář
 :lol: :-P :-D :-) :-| :-( :cry: 8-) :-o :-? :oops: :shock: :-x :roll: ;-) :idea: :!: :?:


Používání fotografií či textů bez svolení autora je zakázáno. Copyright © Jarka Bauerová 2007. Made by Abulafia design, Michal Vitásek.

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace