Domů > Série > Policajti
OBRÁZEK 1/4

Na číhané
Informace o obrázku
Jméno souboru:Na-cihane.jpg
Jméno galerie:jarka / Policajti
Zobrazeno:1741 krát
Jirka []
Se stativem Velbon Sherpa 750n
Tomáš K []
docela by mě zajímalo, co "dokumentovali" to není kamera na rychlost ale obyč.záznamovka
jarka []
To je poslední křižovatka se semaforem z UL na DC a za ním je další semafor pro přechod, kde skoro nikdo nechodí. Je to pro rovný směr a s odbočením do leva a pro rovný směr většinou svítí zelená, zprava je Labe. Přechod je na knoflík.. Jenom občas, když tam jsou oni, záhadně svítí a zbytečně hodně dlouho červená. Na tohle oni číhají a hříšníky, kteří nevydrží a projednou (vypadá to na poruchu semaforu) lapí .Vychmátla jsem je a řekla jim, že jsou obyčejný prasata. Od té doby už tam nebyli
Tomáš K []
no snad se blejská na lepší časy, v Praze musí být před radarem cedule jak vrata a fakt tam všude jsou.Kde nejsou a změří tě tak maj smůlu protože je to protizákonný měření a šlus.
jarka []
Mě ty radary ani nevadějí, protože když pojedu jako čuně, tak ať mi urvou třeba hlavu. Ale oni nechránějí lidi, jim je to úplně fuk, oni jsou jenom výběrčí peněz a to je ten hnus. I když je fakt, že teď už nějakou dobu ne, ale byly doby kdy konkrétně v UL to bylo opravdu hrozný že člověk se až za ně styděl. .... toto nebylo jediný, takových míst bylo víc. Ale tam kde by měli být, tam je nenajdeš .
Přidat komentář
Vepište antispamový ochranný kód:
Jméno Komentář
 :lol: :-P :-D :-) :-| :-( :cry: 8-) :-o :-? :oops: :shock: :-x :roll: ;-) :idea: :!: :?:


Používání fotografií či textů bez svolení autora je zakázáno. Copyright © Jarka Bauerová 2007. Made by Abulafia design, Michal Vitásek.

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace