Domů > Krajinky > Děčín a okolí
OBRÁZEK 95/100

Děčín
Tenhle záběr Děčína má asi velmi málo lidí a nebude trvat dlouho a už ho nikdo nikdy nenafotí. Je to z nejviditelnější děčínské stráně která byla vždy zarostlá vzrostlými buky. Už jako malé dítě si pamatuji nádherné vzrostlé stromy. Jenomže pak začaly padat a bylo nutné je vykácet.Brzy zaroste a při focení budou překážet nové větve z náletů. Jsou tam již i nové sazenice buků a bude trvat desetiletí než znovu vyrostou. Snad dnešní batolata až budou v důchodovém věku tu stráň uvidí tak, jak my jí viděli celý život.
Informace o obrázku
Jméno souboru:9839-14.05.08-zleb-w.jpg
Jméno galerie:jarka / Děčín a okolí
Klíčová slova:Děčín
Zobrazeno:1857 krát
MIKI []
no pěkný místo to je
jarka []
No je a potom dozadu je moc pěkný les kde se dají nadělat třeba i zajímavý fotky v ranním oparu nebo na podzim tam rostou houby ....... relax
mirjam []
to bylo ze čtvrtka? Krásný pohled! Jak jsi na to přišla - myslím na to místo?
jarka []
Jo 8.5. Já to tam znám protože jsem na těch stráních strávila dětství. Jenom jsem teď byla líná tam chodit protože to jsou krpály. Přišel za mnou kamarád jestli nevím odkud fotit ohňostroj., Řekla jsem mu o tomhle místě a on to tam dopředu prosondoval a našel velmi schůdnou cestu po rovině kterou já neznala protože k tomu je třeba auto a dříve tam nebyla.
mirjam []
tak to jsou náhody, viď!
jarka []
No to jo
Karel []
Mám nové info.V 80letech to tam zapálil Knazovič.Možná ho znáš bydlel za Černou rukou směrem k železničnímu mostu.
jarka []
To už si nějak nepamatuju, ale znala jsem ho
Přidat komentář
Vepište antispamový ochranný kód:
Jméno Komentář
 :lol: :-P :-D :-) :-| :-( :cry: 8-) :-o :-? :oops: :shock: :-x :roll: ;-) :idea: :!: :?:


Používání fotografií či textů bez svolení autora je zakázáno. Copyright © Jarka Bauerová 2007. Made by Abulafia design, Michal Vitásek.

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace