Domů > Krajinky > Děčín a okolí
OBRÁZEK 79/104

Krasavec
V obci Vysoká Lípa na děčínsku je tento krásný a chráněný strom. Je i na pěkném fotitelném místě, ale není jediný co je tam pěkného. Moc se mi tam líbí louky kolem něho. Např. se tam pásly i zvědavé ovečky, kozy s mláďaty a nějaké šlechtěné krávy. Bylo to bezvadné mezi nimi chodit a ony zvědavě chodily za mnou :) Byla jsem tam poprvé a počasí chytila celkem na focení dobré, ale né nejlepší ..... budu se tam vracet :)
Informace o obrázku
Jméno souboru:9218-14.04.23-vys.lipa-w.jpg
Jméno galerie:jarka / Děčín a okolí
Klíčová slova:dub dub-u-Vysoké-Lípy Vysoká-Lípa chráněný-strom
Zobrazeno:1660 krát
mirjam []
jj, pěkné místo, ted jsem tam byla s rodinkou
jarka []
Já tušila, že jsi tam někde byla a bylo mi divný proč jsi se nezastavila nebo neozvala. Ale je mi jasný, nefotící zbytek rodiny nemá moc pochopení
mirjam []
kdybys věděla, jaký jsem měla víkend, tak by ses ani neptala..Jezdili jsme Chřibská -Praha a zbytek, bud pršelo ,nebo jsme byli jedinkrát na turistickém výletě.. Jinak jsem byla totáč unavená. Však zas něco podnikem společně ,až se vrátíte s MiKi z Chorvatska, koukejte si to užít a odpočinout si!
jarka []
Tak je nemáš s sebou nikam tahat a nechat je doma Určitě jsem pro
Přidat komentář
Vepište antispamový ochranný kód:
Jméno Komentář
 :lol: :-P :-D :-) :-| :-( :cry: 8-) :-o :-? :oops: :shock: :-x :roll: ;-) :idea: :!: :?:


Používání fotografií či textů bez svolení autora je zakázáno. Copyright © Jarka Bauerová 2007. Made by Abulafia design, Michal Vitásek.

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace